Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych wakacji w naszym domku na wakacje w górach. Oferujemy komfortowe i w pełni wyposażone domki na wakacje w górach, które zapewnią wygodę i relaks dla całej rodziny. Nasze domki w górach na wakacje znajdują się w malowniczej okolicy, otoczonej pięknymi lasami i górami Beskidu Wyspowego.

Wybierając wakacje z rodziną w górach, masz dostęp do licznych atrakcji, które uczynią Twój pobyt wyjątkowym. Na terenie naszych domków znajduje się polana z miejscem na ognisko i grillem, gdzie można spędzać wieczory na świeżym powietrzu. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw oraz gry planszowe, które zapewnią rozrywkę dla najmłodszych.

W okolicy znajdziesz wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Bike Park Kasina i Ski Park Kasina oferują trasy rowerowe i narciarskie dla miłośników sportów ekstremalnych. Liczne szlaki turystyczne zachęcają do pieszych wędrówek, a okoliczne lasy są idealnym miejscem na grzybobranie. Dodatkowo, w pobliskiej Mszanie Dolnej znajduje się basen, gdzie można się zrelaksować i popływać.

Nasze domki na wakacje w górach to idealne miejsce na wypoczynek i relaks. Zapraszamy do rezerwacji i spędzenia wakacji w naszych domkach, gdzie piękno przyrody i liczne atrakcje zapewnią niezapomniane wrażenia.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Rezerwuj bezpośrednio

na stronie najtaniej!
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Kasina Wielka
Toruń
Gdańsk
7h, 660km
Poznań
6.5h, 510km
Warszawa
4.5h, 340km
Wrocław
4h, 320km
Kraków 1h, 45km
Wieliczka 45 min, 37km
Zakopane 1.2h, 65km
Bukowina 1h, 64km
© 2024
Domki w Kasinie
Domki w górach na wynajem